Zimowy obóz kondycyjno-sportowy w Szczawnicy

Piękna słoneczna pogoda, ośnieżone i ratrakowane stoki narciarskie, rześkie górskie powietrze… Który z miłośników „białego szaleństwa” nie chciałby skorzystać z tego typu atrakcji?

Możliwość taką mieli uczniowie naszej szkoły, którzy w dniach 20 – 23 lutego uczestniczyli w zimowym obozie kondycyjno-sportowym w Szczawnicy. Obóz ten, podobnie jak letnie obozy w Grecji jest jedną z form realizacji wychowania fizycznego w RZSZ. Pod okiem wykwalifikowanej kadry uczniowie poznawali podstawy jazdy na nartach. Początkowe zajęcia realizowano na stoku w Krościenku, natomiast trzeciego dnia uczestnicy obozu korzystali już z przepięknych tras Palenicy. Dla większości uczniów był to pierwszy w życiu tak poważny kontakt z nartami, jednak wszyscy zgodnie twierdzą, że wrócą tu za rok, ponieważ zdobyte umiejętności, wrażenia oraz doświadczenia są nieocenione.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele naszej szkoły: Katarzyna Łapa, Sirko Wojciech i Walczak Jarosław, a organizatorem obozu było biuro podróży Halej’s Travel

Zdjęcia w galerii!