SZLACHETNA PACZKA – relacja z wręczenia paczki Rodzinie

Drogi Darczyńco,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!
Dziękujemy za czas oraz zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczoną numerem LBE-1338-522356), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki: Widząc wnoszone paczki Pani Patrycja nie potrafiła ukryć wzruszenia, otuliła dłońmi swoją twarz i z każdym kolejnym wniesionym pudełkiem była w coraz większym szoku. Wielką radość sprawiło kobiecie łóżko piętrowe dla synów – poczuła ulgę, że będą mogli wygodnie spać, bo sama dobrze wie, jak ważny jest zdrowy kręgosłup. Jednak, gdy zobaczyła komplet garnków – zaniemówiła, a po dłuższej chwili usłyszeliśmy “nareszcie się nie poparzę” wypowiedziane szeptem, jakby nie wierzyła, że tak faktycznie będzie… Pełnię szczęścia kobiety dopełnił mikser, dzięki któremu na tegorocznym świątecznym stole pojawią się pyszne ciasta. Belli największą radość sprawił plecak turystyczny – jest harcerką, a w najbliższym czasie planowany jest wyjazd na zimowisko. Wiktor, gdy tylko usłyszał, że dostał pluszowego pieska – wymarzoną zabawkę – od razu wyskoczył z łóżka, w którym spędził cały dzień z powodu choroby, w mgnieniu oka poczuł się lepiej i pomagał rozpakowywać kolejne pudełka. Niestety Wojtuś zasmucił się nieco, ponieważ nie znalazł swojego wymarzonego prezentu, jednakże, gdy otworzył paczkę z przyborami szkolnymi jego uśmiech powrócił – chłopiec ucieszył się z zeszytów, bo jak powiedział do mamy “właśnie mi się skończyły i myślałem, że nie będę miał w czym pisać”, buty też bardzo mu się spodobały i chciał od razu wyjść, by je przetestować. Ten dzień niewątpliwie pozostanie na długo w pamięci rodziny – Pani Patrycja i każde z dzieci były zachwycone tym, co otrzymali, nieustannie słychać było “dziękujemy” wypowiadane drżącym głosem. Co chce Państwu przekazać wolontariusz: Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które brały udział w tworzeniu pomocy dla rodziny Pani Patrycji. Doceniam Państwa zaangażowanie i odpowiedzialność – zawartość paczek przerosła najśmielsze oczekiwania każdego z członków tej rodziny. Co więcej, dzięki Państwa bezinteresownej pomocy każda z osób poczuła się naprawdę wyjątkowo, co niewątpliwie wpłynie na wzrost poczucia własnej wartości i sprawi, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą niezapomniane. Jeszcze raz serdecznie dziękuję oraz życzę Państwu spokojnych Świąt w gronie najbliższych. Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina: Bardzo dziękujemy tym, którzy zechcieli nam pomóc. Sprawiliście nam Państwo wielką radość, dziękujemy za Waszą dobroć i bezinteresowność.

XV edycja SZLACHETNEJ PACZKI to 612 rejonów, w których ponad 10 500 wolontariuszy spotkało się z ponad 20 770 rodzinami. Paczki dla nich przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś razem z nami. Tutaj -> CERTYFIKAT znajdziesz imienny certyfikat z podziękowaniem za udział w projekcie.

Możesz nagrodzić rodzinę medalem za waleczność!
Rodzinę, dla której przygotowałeś paczkę, wyróżnia coś niesamowitego. To rodzina, która wytrwale walczy z przeciwnościami losu. Dzisiaj możesz ten trud docenić i nagrodzić Medalem za Waleczność. Więcej informacji o tej formie mądrej pomocy dla rodziny znajdziesz po zalogowaniu do systemu Paczki w zakładce „Darczyńca –> Komu robię paczkę”.
Razem zmieniamy świat na lepsze!