Relacja z obozu kondycyjnego na Słowacji

Poranne rozruchy, treningi kondycyjne, gry zespołowe…To tylko niektóre z zajęć sportowych realizowanych na obozie kondycyjnym na Słowacji. Każdy dzień uczestnicy obozu rozpoczynali już o godzinie 7:00 rano marszobiegiem terenowym po malowniczej okolicy pensjonatu GÓRAL. Na trasie biegu realizowali zadania sprawnościowe, tj. przysiady, pompki, ćwiczenia rozciągające i gibkościowe zarówno pojedynczo, jak i w parach.

Doskonalili umiejętności gry w piłkę nożną i koszykówkę oraz skoki na trampolinie, czy grę w bilard. Arcyciekawym widowiskiem było spotkanie drużyny naszych uczniów
w piłce nożnej z drużyną policjantów ze Słowacji, które to nasi wygrali 2:1. Ponadto program obozu obejmował zajęcia z zakresu nauki pływania, relaksu i odnowy biologicznej na obiektach Thermal Parku Sirawa.

Był również czas na wycieczki po Słowacji. Nasi uczniowie zwiedzili Koszyce z piękną starówką i grającymi fontannami, podziwiali uroki Jasowskiej jaskini, słowackiego Morskiego Oka, czy ruin zamku Spiskij Hrad.

Obóz kondycyjno-sportowy odbył się w dniach 21 – 25.09.2015. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali nauczyciele RZSZ w Zamościu: p. Małgorzata Bernach, p. Piotr Kowalczyk i Jarosław Walczak. Specjalne podziękowania dla naszego kierowcy p. Zdzisława Koczwary

Zdjęcia w galerii!