Obóz kondycyjno-sportowy w Grecji już za nami!

Tradycją już w naszej szkole stały się obozy kondycyjno-sportowe w Grecji. W dniach 11-19 września nasi uczniowie po raz kolejny odwiedzili krainę Achajów. Program obozu był bardzo napięty, gdyż już od godziny 6.30 rano rozpoczynały się zajęcia kondycyjne, tj. marszobieg terenowy połączony z treningiem samoobrony na plaży oraz kąpielą w morzu w świetle wschodzącego słońca.

Po śniadaniu uczestnicy nadal doskonalili umiejętność pływania w morzu, a także gry w siatkówkę plażową. Po lunchu (w czasie siesty) był czas na plażowanie, grę w badmintona, karty i szachy. Późnym popołudniem cała grupa w szyku niemalże wojskowym biegała po malowniczym Pantalejmonas, śpiewając w rytm kroku biegowego (ku uciesze mieszkańców i przebywających tam turystów) przygotowane wcześniej utwory…Każdy bieg kończył się kolejnym treningiem samoobrony na plaży.

Po kolacji wszyscy zasiadali przed hotelem na placu apelowym i śpiewali znane i lubiane piosenki przy akompaniamencie gitary, natomiast po godzinie 20-tej (w kompletnych ciemnościach) oglądali filmy wyświetlane z projektora na ścianę hotelu – takie małe kino plenerowe…Oprócz tego był również czas na wycieczkę z przewodnikiem do miasta Saloniki oraz na górę Olimp.

Kadrę obozową stanowili nauczyciele naszej szkoły: Pani Agnieszka Kudyk, Pan Wojciech Sirko i Jarosław Walczak, a organizatorem całego wyjazdu było biuro podróży dyrektora szkoły Zbigniewa Haleja – HALEJ’S TRAVEL. Dziękujemy!!!

Zdjęcia w galerii!