III Mistrzostwa RZSZ w tenisie stołowym już za nami!

Atrakcyjne puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego padły łupem najlepszych uczniów naszej szkoły w zorganizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego J. Walczaka III Mistrzostwach RZSZ w tenisie stołowym. W wyniku wcześniejszych eliminacji w dwóch grupach uczestników
(16 uczniów, po 2 najlepszych z każdej klasy) wyłoniono czterech półfinalistów, tj.: Gajda Grzegorz – Ib; Markiewicz Kamil – IIIc; Tytoń Damian – Id oraz Dziuba Waldemar – IIc.
 
W meczu o III miejsce zacięty bój stoczyli Gajda vs Markiewicz, gdzie po bardzo wyrównanym pojedynku nieznacznie zwyciężył Kamil Markiewicz w stosunku 2:1.
Bohaterami meczu finałowego byli Tytoń i Dziuba, gdzie zdecydowanym faworytem był trenujący na co dzień w klubie tenisowym Waldek. Bez większych problemów pokonał Damiana Tytonia 2:0 i zgarnął nagrody: tytuł Mistrza RZSZ 2014 w Tenisie Stołowym, okazały puchar, złoty medal i wysokiej jakości rakietkę marki STIGA. Wszystkie nagrody, jak co roku ufundowali Dyrektorzy naszej szkoły Stanisław Bondyra i Zbigniew Halej, a zwycięzcom uroczyście wręczyła je pani Dyrektor Anna Godziszewska.
Finały rozegrano w poniedziałek 14 kwietnia 2014 roku.

Zdjęcia w galerii!